Zobaczcie jak prezentuje się Podróż na PlayStation 4

Journey, a w polskiej wersji językowej Podróż, jest już dostępna na konsoli PlayStation 4. Jeśli wciąż macie wątpliwości, czy warto zagrać w tę produkcję na najnowszym sprzęcie Sony, to obejrzyjcie najnowszy trailer.

Pierwotnie Podróż debiutowała w 2012 roku na PlayStation 3. Twórcy postanowili przenieść tę produkcję na PlayStation 4, uznając zapewne, że gra, która zebrała tak świetne oceny musi trafić również do graczy, którzy wcześniej nie mieli styczności z sprzętem Sony, a jak dobrze wiemy PlayStation 4 jest dla wielu graczy pierwszą konsolą japońskiej firmy.

Od dziś Podróż dostępna jest w PlayStation Store w cenie 63 złotych, a dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus cena wynosi 50 złotych. Warto dodać, że wszyscy, którzy zakupili grę na PlayStation 3 mogą pobrać za darmo odświeżoną wersję tej produkcji.

Z okazji premiery do sieci trafił prawie 8 minutowy materiał pokazujący jak Podróż prezentuje się na PlayStation 4. Wszyscy, którzy wciąż zastanawiają się, czy warto ponownie zagrać w ten tytuł, lub poznać go po raz pierwszy, po obejrzeniu materiału raczej nie będą ich mieć, rzućcie okiem.

More from Mikołaj Ciesielski

Games of Thrones: A Telltale Games Series- do sieci trafiły oceny pierwszego epizodu

Telltale Games nie zwalnia tempa. Po udanym starcie Tales from the Borderlands,...
Read More