Sports Manager zostanie wydany dzięki finansowaniu społecznościowym

Sports Manager to projekt grupki zapaleńców, którzy zgłosili się do fanów o pomoc w przygotowaniu zaawansowanego symulatora sportowego, udało się.

PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.

Na 13 dni przed zakończeniem akcji finansowania społecznościowego na popularnej platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl twórcy Sports Manager osiągnęli wydawało się nieosiągalne – jednego dnia zdobyli wszystkie podstawowe progi finansowe.

Stało się tak dzięki hojnemu wsparciu kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni oraz firmy Maff.pl – Tapicerstwo samochodowe z pasją! Oczywiście, nie można pominąć wkładu samej społeczności, która skupiła się wokół gry nie tylko za sprawą wcześniejszej produkcji, Speedway Manager na Facebooku, ale także dzięki akcji crowdfundingowej.

Przypomnijmy, że Sports Manager to nowatorski menedżer sportowy dostępny pod przeglądarkę internetową, którego wyróżniają mecze rozgrywane na żywo oraz wiele sportów powiązanych z klubem gracza.

PolakPotrafipl (2014-10-17)

Written By
More from Patryk

Nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu po polsku

Murdered: Souls Suspect to gra przygodowa, naszpikowana elementami horroru, od studia Square...
Read More