Już jutro duża aktualizacja konsoli PlayStation 4

Firma Sony upomniała graczy o jutrzejszej aktualizacji systemu operacyjnego konsoli PlayStation 4. Spodziewajcie się większego patcha, który ma wnieść sporo nowości i ustabilizować działanie systemu.

Sony przypomniało dziś o aktualizacji oprogramowania PlayStation 4, która będzie dostępna do pobrania już jutro, to jest 30 września. Update o nazwie Kenshin ma wprowadzić kilka interesujących zmian. Patch przygotowany przez japońską korporację w istocie wprowadza kilka ciekawych ”atrakcji”, wśród których najciekawiej zapowiadają się:

  • wprowadzenie opcji ”Wydarzeń”, które gracz będzie mógł śledzić,
  • wprowadzenie opcji ”Społeczności”, które gracz będzie mógł przeglądać,
  • zmodyfikowany interfejs wiadomości,
  • wsparcie dla publikowania w YouTube Gaming,
  • dzielenie się 10-sekundowymi filmikami na Twitterze,
  • screeny w formacie PNG.

Co ciekawe, abonenci usługi PlayStation Plus mają otrzymać większą ilość pamięci w chmurze. Mowa tutaj o 10 GB, zamiast wcześniejszego 1 GB, co było często niewystarczające. W menu głównym konsoli pojawi się również specjalna zakładka dotycząca właśnie PlayStation Plus.

Wiadomości również zostaną lekko zmodyfikowane. Kenshin wprowadzi tak zwane naklejki, które będziemy razem z wiadomością wysyłać innym graczom. Ponadto, łatwiejsze ma być tworzenie grup, a to za sprawą możliwości zapisu ulubionych ustawień. Update 3.0 do konsoli PlayStation 4 możecie sprawdzić na poniższym filmiku opublikowanym na oficjalnym kanale Sony PlayStation na YouTube.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=_Gq7egqysH8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f1483ecfb503701d1fc235″]

Written By
More from Patryk

Interaktywny materiał wideo przedstawiający Dying Light

Studio Techland udostępniło w sieci interaktywne wideo dotyczące gry Dying Light. Wideo...
Read More