Profesjonalnie kierowcy wyścigowi grają w Driveclub

W sieci opublikowano nowe materiały wideo z gry Driveclub. Tym razem profesjonalni zawodnicy wyścigowi testują grę Evolution Studios na PlayStation 4.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Evolutions Studios w przyszłym miesiącu udostępni nam Driveclub w wersji pudełkowej oraz PlayStation Plus Edition dla subskrybentów usługi sieciowej Sony. Podczas targów Tokyo Game Show 2014 udostępniono grywalną wersję gry z nowymi lokacjami. Za kierownicami aut zasiedli profesjonalni kierowcy (Satoshi Motoyama oraz Kazuki Hashino).

Opublikowane materiały wideo przedstawiają nam nowe lokacje z gry, mianowicie Szkocję oraz Kanadę. Producenci postarali się przygotować trasy wypełnione po brzegi detalami otoczenia. Wspomnieni przeze mnie zawodnicy radzą sobie raczej słabo, bowiem obijają się o barierki i tracą przyczepność na zakrętach. Jednakowoż filmiki rzucają nowe światło na to, jakimi samochodami będziemy mogli kierować w trakcie zabawy. Twórcy przygotowali mieszankę niezwykle szybkich i drogich aut wyścigowych.

Driveclub będzie miało swoją premierę już 8 października tego roku. Abonenci PlayStation Plus otrzymają specjalną wersję gry bez dodatkowych opłat.

Uważasz że poradzisz sobie lepiej niż kierowcy wyścigowi w Driveclub?

Written By
More from Patryk

Dreamfall Chapters: The Longest Journey będzie dystrybuowane w odcinkach

Autorzy gry Dreamfall Chapters: The Longest Journey poinformowali graczy, że ich najnowsza...
Read More