Kwadrans rozgrywki z Dying Light

Kwadrans rozgrywki z gry Dying Light został opublikowany w sieci. Tytuł pojawi się w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, warto jest więc sprawdzić, jak prezentuje się podczas rozgrywki.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Premiera Dying Light odbędzie się po nowym roku, toteż coraz częściej w sieci pojawiają się kolejne fragmenty rozgrywki. Dziś szczególnie warto zwrócić na to uwagę, bowiem autorzy zdecydowali się udostępnić aż kwadrans z zabawy w Dying Light.

Techland zdecydowali się opublikować fragment rozpoczynający całą historię. Nie uświadczycie scenki otwierającej grę oraz tutorialu, ale pierwsze minuty zabawy z tym tytułem. Raczej rzadko zdarza się, aby twórcy gier tak szybko publikowali tego typu fragmenty, ale najwyraźniej rodzimy producent jest spokojny o poziom swojej produkcji.

Poniższy filmik pokazuje podstawowe zasady rozgrywki, schematy oraz obrazuje początek rozprzestrzeniania się zarazy na całym globie. Największe wrażenie na oglądającym może zrobić jednak niesamowita skala świata gry, która pozwoli nam na dużą swobodę w doborze trasy oraz pokonywaniu przeciwników.

Dying Light trafi na rynek 27 stycznia w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Operacja Map Madness w World of Tanks: Xbox 360 Edition

Xbox i Wargaming ogłaszają datę rozpoczęcia Operacji Map Madness – czasowej akcji...
Read More