Zobaczcie GTA 5 na PC na ustawieniach Ultra

Grand Theft Auto 5 debiutuje na komputerach osobistych. Tytuł możecie zobaczyć na ustawieniach Ultra, robi on fenomenalne wrażenie na graczach.

gta 5 laska

W sieci pojawiły się właśnie najnowsze filmiki wideo z gry GTA 5 w wersji na PC. Gracze dopadli się do tej produkcji i zamieszczają nagrania na serwisie YouTube. Tytuł na ustawieniach Ultra wygląda obłędnie.

Warto podkreślić, że swoimi sterownikami premierę gry wspiera również producent kart graficznych Nvidia. Producent kart graficznych opublikował zestaw najnowszych sterowników, zrobił to również koncern AMD, który zdecydował się opublikować oprogramowanie AMD Catalyst 15,4 w wersji beta.

Oczywiście gracze już zaczęli korzystać z tych dobrodziejstw i publikować w sieci absolutnie fascynujące nagrania z gry Grand Theft Auto 5 na PC. Produkcja studia Rockstar na ustawieniach Ultra wygląda naprawdę pięknie i trzeba przyznać, że warto było czekać na grę tego kalibru. Poniżej możecie rzucić okiem na kilka filmików zarejestrowanych przez użytkownika YouTube o pseudonimie Taltigold. Warto pamiętać, że filmiki zostały udostępnione w jakości 1440p! [dzięki – http://www.vg247.com/2015/04/14/gta-5-pc-4k-1080p-60-fps-ultra-settings-video-gameplay-footage/]

 

 

 

Tags from the story
, , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Legenda Silent Hill, czyli czego boimy się w grach wideo?

Gry wideo dzielą się na wiele gatunków takich jak gry akcji, przygodowe,...
Read More