Zobaczcie dynamiczny motyw z gry Uncharted 4: A Thief’s End dla PlayStation 4

Sony powoli rozkręca marketing gry Uncharted 4: A Thief’s End. Na kilka miesięcy przed premierą będzie można choć trochę poczuć klimat tej produkcji ściągając sobie oficjalny motyw dla konsoli PlayStation 4.

Naughty Dog ujawnili już datę premiery gry Unachrted 4: A Thief’s End oraz edycję kolekcjonerską, ale również motyw specjalny dla wszystkich składających zamówienia przed premierowe na ten tytuł. PlayStation 4 zainteresowanych graczy zmieni się w oka mgnieniu, w tle menu będą przelatywać ptaki a całość dopełni dźwięk szumu tropikalnego lasu. Naughty Dog w taki własnie sposób przygotowali specjalny motyw dla najnowszej konsoli Sony.

Jednym może się on spodobać, drugim nie, ale z pewnością warto jest się nim zainteresować. Sony udostępniło już pierwsze screeny widoczne poniżej. Ponadto możecie zapoznać się również z krótkim filmikiem na YouTube, w którym autor szerzej opowiada i prezentuje wspomniany motyw.

Gra Ucharted 4: A Thief’s End pojawi się ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4 dopiero w marcu przyszłego roku. Myślę że warto czekać i w międzyczasie upiększyć swoją konsolę PlayStation 4 nowym motywem.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/uncharted-4-motyw.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=wG–9ToMlAo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55ec05e47ae1c0600526ff91″]

Written By
More from Patryk

Dark Storm: Ascension – powstaje gra inspirowana Deus Ex i Metal Gear Solid

Nowo założone studio Fenrir pracuje aktualnie nad grą Dark Storm: Ascension, która...
Read More