Zobacz podwodny świat gry Fallout 4

Wiecie że w grze Fallout 4 można zwiedzać podwodny świat i odkrywać zupełnie nowe tajemnice? Jeżeli nie, to spójrzcie na podboje jednego z fanów gry.

Użytkownik o pseudonimie Lavonicus z forum Reddit postanowił sprawdzić, co znajduje się w podmorskich głębinach gry Fallout 4. Swoją wyprawę uwiecznił na 113 zdjęciach, które następnie opublikował w serwisie Imgur, ponadto możecie zobaczyć obszerny gameplay z gry Bethesdy i podwodną krainę.

Wygląda jednak na to, że rozległe oceany postapokaliptycznego świata gry Fallout 4 nie skrywają zbyt wielu tajemnic. Można tutaj mówić o kilku wrakach i skrzyń ze skarbami. Nic specjalnego, aczkolwiek ciekawostka jest to niesamowita i chwała twórcom za to, że wyszli na przeciw oczekiwaniom graczy z oryginalnym pomysłem i zdecydowali się wprowadzić podwodny świat do czwartej odsłony serii.

Poniżej możecie zobaczyć dłuższy gameplay z odkrywania tajemniczych głębin oraz mapkę z wszystkimi interesującymi miejscami tej okolicy. Warto się tam pofatygować i osobiście sprawdzić, co skrywa się na dnie.

Fallout 4 jest dostępne na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Jest to największa premiera tego roku jeżeli mowa o gatunku RPG i z pewnością warto jest się w ten tytuł zaopatrzyć już teraz.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/fallout_4_underwater_map.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=CI_0VyuWi2o” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Komputer i nowe technologie #2

Firma Microsoft przeprowadziła konferencję, na której zaprezentowała światu system Windows 10. CDP.pl...
Read More