Zobacz kolejnych zawodników z gry Tekken 7 w akcji

Namco Bandai publikuje kolejny gameplay z gry Tekken 7. Producenci gry pokazują kolejnych zawodników w akcji.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Katsuhiro Harada przedstawia kolejny zawodników, jakich gracze będą mogli zobaczyć w pełnej odsłonie gry Tekken 7. Udostępniono trzy materiały wideo z gry, oczywiście efektowne jak zwykle.

Namco Bandai pokazują w akcji Jina Kazamę, jego demoniczne wcielenie oraz zupełnie nową Josi Rizal. Jin Kazama to oczywiście ten sam fighter, którego pamiętamy z poprzednich odsłon. Jego styl walki jest dosyć siłowy, zadający większe obrażenia. Debiutująca Josi Rizal jest o tyle ciekawa, że walka w jej stylu opiera się o zabójcze kontry, ale również potężne uderzenia.

Tekken 7 jest już dostępny na japońskich automatach. Nadal jednak czekamy na oficjalne potwierdzenie daty premiery gry na konsolach stacjonarnych. Tytuł na PlayStation 4 oraz Xbox One wygląda świetnie, będzie to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych przez graczy bijatyk tego roku.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/watch-3-new-tekken-7-fighter-in-action/1100-6426247/]

 

 

Written By
More from Patryk

Thief – sprawdź pierwszą misję z gry

Square Enix opublikowało w sieci nowy, świeży materiał z Thief: Out of...
Read More