Zobacz grę WRC 5 w wysokiej rozdzielczości

WRC 5 to najnowsza odsłona rajdowej serii, która w tym roku przechodzi konkretną metamorfozę i zaczyna wyglądać, i brzmieć, jak rasowa rajdówka.

W sieci pojawiły się nowe nagrania wideo z gry WRC 5, która zaczyna faktycznie przypominać rasową rajdówkę, która dodatkowo wygląda całkiem przekonująco. Dzięki redakcji Gamersyde możecie podejrzeć grę w wysokiej rozdzielczości, aby przed jej premierą zdecydować o zakupie, bądź też nie.

Gra WRC 5 została opracowana od podstaw przez nowego developera w postaci Kylotonn Games, ale również pod skrzydłami nowego wydawcy, Bigben Interactive. Dzięki temu nowe WRC ewoluuje i to widać. Zainteresowani otrzymają szanse, aby założyć rękawice kierowców z WRC, WRC 2 i Junior WRC oraz zmierzyć się w najsłynniejszych rajdach rozgrywanych w 14 krajach. Opracowany od podstaw model jazdy i fizyka w grze WRC 5 pozwolą dobitnie odczuć zróżnicowane warunki panujące na trasach: od szutrowych odcinków między łąkami, przez zabłocone lasy, po pokryte śniegiem górskie przesmyki.

Warto na koniec wspomnieć, że podczas rozgrywki dane nam będzie wcielić się również w Roberta Kubicę, który będzie dostępny w roosterze zawodników najnowszej odsłony popularnego cyklu. Premiera już 16 października na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=OQdBkOffEeE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=qRjKV7fD3EU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Tq0m3eVvmY8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=TeqetW-29LQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Aktualizacja 1,04 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępna

CD Projekt RED publikuje najnowszą aktualizację gry Wiedźmin 3: Dziki Gon o...
Read More