Zapowiedziano dodatek DLC do The Evil Within

W sieci pojawiły się informacje na temat dodatku w formie DLC do gry The Evil Within. Studio Tango Gameworks przygotowało dla graczy dodatkowe wyzwanie.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

The Evil Within to jedna z ciekawszych gier wydanych w tym roku, a z pewnością najciekawszy horror spod dłuta legendarnego Shinji’ego Mikamiego. Tytuł ma otrzymać dodatek w formie DLC zawierający kolejne, mroczne wyzwanie. Jesteście na to gotowi?

Firma Bethesda ogłosiła, że rozszerzenie DLC nazywać się będzie The Assignment. Zawartość składa się niejako z trzech części, gdzie pierwsze dwa odcinki opowiadają nam historię przyjaciółki głównego bohatera Julii Kidman. Dodatek rozwinie historię tajemniczej kobiety, ale rzuci również nieco światła na życie takich postaci jak Ruvik czy Stem.

The Assignment będzie wchodziło w skład przepustki sezonowej do The Evil Within. Producenci zapowiadają porcję solidnych emocji, nowe łamigłówki środowiskowe oraz niemniej mroczny klimat jak w podstawce. Jeżeli tylko posiadacie The Evil Within, to powinniście się tym dodatkiem zainteresować.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/12/the-evil-within-assignment-arriving.html]

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima miał więcej ofert, ale ostatecznie wybrał Sony ze względów osobistych

Hideo Kojima związał się umową z firmą Sony, przy której będzie w...
Read More