Xbox One zadziała bez Kinecta!

kinect-2-0-big

Decyzje mają to do siebie, iż są elastycznym i żywym elementem naszego życia. Raz podjęte zmieniają nasze życie i nas samych. Wielkie szczęście, że człowiek jest istotą myślącą i może swoje decyzje zmieniać, mimo wszystko, raz podjęte ciągną się za nami w nieskończoność.

Microsoft podjął serię nierozsądnych decyzji przy wczesnym promowaniu Xbox One, czy to na oficjalnej prezentacji, czy na E3. Z decyzji jednak można się wycofać i elastycznie nagiąć rzeczywistość. Wszyscy Ci, którzy obawiali się obligatoryjnego korzystania z Kinecta mogą odetchnąć, Redmond po raz kolejny ugina się przed publiką i wycofuje z tego rozwiązania. Tłumaczą to w prosty sposób, kto będzie chciał korzystać z jego dobrodziejstw, otrzyma wiele ciekawych opcji i udogodnień, ale nic na siłę. W Sieci pojawiła się notatka od samego Marca Whittena z Microsoftu, dotycząca tej spornej kwestii.

“Tak samo, jak w przypadku kwestii online, tak samo prezentuje się sprawa z sensorem ruchu Kinect 2.0. Jeżeli więc, zdecydujecie się odłączyć go od samej konsoli, wciąż będziecie mogli spędzić przy niej wspaniale czas. Pamiętajcie jednak, brak Kinecta, to brak wszelkich zalet, jakie niesie za sobą to urządzenie. [. . .] W zakładce opcji w systemie konsoli Xbox One, znajduje się opcja, pozwalająca całkowicie wyłączyć sensor ruchu. Sprzęt wtedy nie będzie wymagał od nas niczego, co związane jest z jego obsługą, jednakże możliwości takie jak sterowanie głosem, czy gestami, także pozostaną nieaktywne.”

 

 

 

Autor: JUVE

Tags from the story
, ,
Written By
More from Aleks

Rekordowe zyski twórców League of Legends za rok 2013

Twórcy League of Legends ujawnili pierwszy raport finansowy, rozliczenie za rok ubiegły,...
Read More
kinect-2-0-small

Microsoft podjął serię nierozsądnych decyzji przy wczesnym promowaniu Xbox One, czy to na oficjalnej prezentacji, czy na E3. Z decyzji jednak można się wycofać i elastycznie nagiąć rzeczywistość. Wszyscy Ci, którzy obawiali się obligatoryjnego korzystania z Kinecta mogą odetchnąć, Redmond po raz kolejny ugina się przed publiką i wycofuje z tego rozwiązania.

" />