Wyśmienite materiały wideo z Project CARS

W sieci pojawiły się świetne materiały wideo z gry Projec CARS, którą można było ograć na imprezie Comic Con w Londynie.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Pasjonaci motoryzacji z niecierpliwością czekają na premierę Project CARS na konsolach nowej generacji. W ostatnim okresie gracze mogli osobiście ogrywać ten tytuł na imprezie Comic Con w Londynie. Użytkownicy platformy YouTube również się tam pojawili, celem przetestowania produkcji Slightly Mad Studios i przygotowali materiały wideo na ten temat.

Rozgrywka prezentuje się całkiem okazale, autorzy filmików udostępnili nam kilka tras oraz okresów dnia, podczas których możemy się ścigać. Wrażenie robi wyścig w deszczu, gdzie krople efektownie rozbijają się o wirtualny ekran. Możemy również sprawdzić, jak Project CARS prezentuje się w trakcie nocnych wyścigów.

Warto pamiętać, że premiera tej wyścigowej gry została przesunięta na rok 2015. Gracze będą musieli jeszcze poczekać na ten tytuł, który na każdym kolejnym materiale wideo prezentuje się coraz lepiej. Miejmy nadzieję, że Slightly Mad Studios nas nie zawiedzie.

Written By
More from Patryk

Porównajmy grafikę Project CARS na PlayStation 4 i PC

W sieci pojawiło się porównanie oprawy graficznej gry Project CARS w wersjach...
Read More