World of Speed – przejazd McLarenem 12C po ulicach Moskwy

Firma Sighty Mad Studios pracuje aktualnie nad grą World of Speed, która trafi na komputery osobiste. Jest to gra wyścigowa kładąca nacisk na rozgrywki wieloosobowe.

World of Speed będzie darmowym tytułem dostępnym na PC.
World of Speed będzie darmowym tytułem dostępnym na PC.

Firma Slighty Mad Studios opublikowała w sieci nowe materiały z gry World of Speed. Jest o to gra wyścigowa, z gatunku free to play, która trafi tylko na komputery osobiste. Aktualnie nie ma planów przeniesienia tego tytułu na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale twórcy pracują nad Project C.A.R.S., które zasili bibliotekę tychże konsol. Jeżeli mowa o World of Speed, to rzeczony zwiastun prezentuje nam przejazd ulicami Moskwy za kierownicą McLarena 12C, tak w rzeczywistości jak i podczas rozgrywki. Przejazd wygląda bardzo ciekawie, a deweloper pokusił się nawet o porównanie rzeczywistości z rozgrywką cyfrową. Jednakże poziom wykonania World of Speed rzeczywiście zachwyca.

Gra będzie darmowym tytułem na komputerach osobistych, który stawia na rozgrywki wieloosobowe. Producent przypomina o rozpoczynających się właśnie testach World of Speed, do których i Wy możecie dołączyć. Slighty Mad Studios ma spore doświadczenie w robieniu gier wyścigowych, wspomnę tylko, iż w przeszłości zajmowali się produkcją Need for Speed: Shift oraz Shift 2 Unlished

Written By
More from Patryk

Sniper Ghost Warrior 3 – sprawdźcie prezentację z komentarzem twórców

Sniper Ghost Warrior 3 to jedna z najważniejszych gier w aktualnym kalendarzu...
Read More