Wiemy kto pojawi się na okładce FIFA 15!

Gwiazda zespołu Barcelony, Lionel Messi, będzie promował swoją osobą okładkę gry FIFA 15. W sieci udostępniono oficjalne pudełka i okładkę gry.

Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.
Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.

W sieci pojawiły się oficjalne okładki gry FIFA 15, które przyozdobi sylwetka Leo Messiego. Gwiazdor F.C. Barcelona został oficjalnie potwierdzony, jako twarz najnowszej odsłony piłkarskiej serii firmy EA Sports. Autorzy gry udostępnili nawet stosowne okładki gry, która pojawi się na wielu platformach, w tym PlayStation 4 oraz Xbox One.

Podobnie jak w ostatnich odsłonach serii w centralnym miejscu na okładce znajdzie się tylko i wyłącznie argentyński piłkarz. W przeszłości trafiało tam kilku piłkarzy, sam osobiście z sentymentem wspominam okładkę gry FIFA 205, którą przyozdabiali Shevchenko, Morientes oraz Patrick Vieira. W ostatnich latach stylistyka okładek wyraźnie się zmieniła, dzięki czemu twarzą serii stał się właśnie Leo Messi. Pamiętajmy jednak, że w zależności od regionu, w którym wydawany będzie ten tytuł, argentyńskiemu gwiazdorowi towarzyszyć będą inni piłkarze. Zostaną oni ogłoszeni w późniejszym terminie. Dla Messiego jest to już czwarty raz, kiedy trafia na okładkę gier z tej serii. Wcześniej wspierał swoim wizerunkiem odsłony FIFA Street, FIFA 13 oraz FIFA 14.

FIFA 15 trafi na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PlayStatoin Vita oraz 3DSa. Wersje na nowe konsole oraz PC będą zaprojektowane w oparciu o nowy silnik graficzny Ignite. Premiera gry została zaplanowana na 25 września tego roku.

FIFA 15 w wersji na PlayStation 4.
FIFA 15 w wersji na PlayStation 4.
FIFA 15 w wersji na Xbox One.
FIFA 15 w wersji na Xbox One.
Written By
More from Patryk

Predator w najnowszym DLC do Call of Duty: Ghosts Devastaion.

Call of Duty: Devastation to najnowsze rozszerzenie do gry studia Infinity Ward....
Read More