Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspierana przez CD Projekt RED

Jest do wylicytowania wielka figura Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeżeli lubicie Jurka Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to ta licytacja jest dla Was.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące specjalnej licytacji firmy CD Projekt RED, w której to można wygrać ogromną figurkę Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Aukcja potrwa jeszcze przez 19 dni i jest wsparciem twórców gry dla wspaniałej inicjatywy Jurka Owsiaka, czyli 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Olbrzymia, bo ważąca ponad 100kg i mierząca 2,5 metra figura Geralta z Rivii w starciu z Południcą z Wiedźmin 3: Dziki Gon od CD Projekt RED to rzeczywiście niesamowity gadżet. Wygląda niesamowicie i jest przede wszystkim unikatowa, bowiem drugiej takiej nie znajdziecie. Warto jest ofiarować coś na WOŚP a może i pokusić się o wygranie tejże licytacji. Postawienie czegoś takiego w domu czy mieszkaniu zrobi wrażenie absolutnie na wszystkich.

Poniżej możecie zobaczyć filmik promujący aukcję firmy CD Projekt RED oraz zdjęcie wielkiej figurki. Bardzo fajnie przygotowana i będąca przedmiotem ”magicznym” dla fanów tej gry, jak i samych twórców. Na koniec warto podkreślić, że figura stała w biurze CD Projekt RED i ”witała” interesantów, a więc przedmiot z gatunku legendarnych.

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/geralt-wośp.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8UpHBXpXyuc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Kolejny filmik z Assassin’s Creed: Unity na PlayStation 4

W sieci udostępniono nagrania z Assassin’s Creed: Unity w wersji na PlayStation...
Read More