Firma CDP.pl jest bardzo zadowolona ze sprzedaży Wiedźmin Gra Przygodowa. Tytuł znalazł całkiem spore grono fanów na komputerach osobistych.

Producenci poinformowali nas, iż w ciągu dwóch tygodni sprzedała się już większa część nakładu premierowego, co pokazuje siłę marki Wiedźmin na polskim rynku, jak również duże zapotrzebowanie fanów na tego typu produkt.
Gra została stworzona przez niejakiego Ignacego Trzewiczka – weterana branży, który wie, jak sprawić, aby miłośnicy gier planszowych nie mogli oderwać się od rozgrywki (Neuroshima, Pret-a-Porter, Stronghold, Zombiaki oraz Robinson Crusoe).
Gra dostępna jest również w wersji komputerowej na PC. Komputerowe wydanie gry zostało zaprojektowane przez studio CD PROJEKT RED, a stworzone przez Can Explode. Obie wersje gry, czyli planszowa pudełkowa i cyfrowa, zawierają ponad 280 kart oraz 30 potworów i oferują równie ekscytujące wrażenia. Dodatkowo w fizycznej wersji gry planszowej gracze znajdą misternie wykonane figurki postaci z gry oraz najwyższej jakości kości, stworzone specjalnie przez Q-Workshop.
Co ciekawe, dla fanów Geralta przygotowano również zestaw puzzli, które z dniem dzisiejszym dostępne są w sprzedaży!
[informacja prasowa]

