Wiedźmin 3: Dziki Gon – jakie zmiany wprowadzi dodatek DLC Krew i Wino?

Krew i Wino będzie kolejny dodatkiem DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który pojawi się dopiero w przyszłym roku. Jaką zawartość szykują dla graczy specjaliści z CD Projekt RED?

Studio CD Projekt RED potwierdziło, że w przyszłym roku na rynku pojawi się drugie duże DLC – Krew i Wino – o którym tak naprawdę na dzień dzisiejszy nie wiemy zbyt wiele.

Dziś w sieci pojawiły się pierwsze konkrety w tej sprawie, bowiem na Twitterze zaistniał Marcin Momot, specjalista od kontaktu ze społecznością graczy, który delikatnie wprowadza nas w ten temat. Jego zdaniem wszystkie zmiany rozgrywki, które trafią do gry wraz z dodatkiem DLC Krew i Wino będą, jak to ujął, ”niesamowite”.

”Na spotkaniu przyglądałem się wszystkim nowym funkcjom i zmianom z Wiedźmin 3: Dziki Gon, które trafią do gry dzięki rozszerzeniu Krew i Wino. Jedno słowo – NIESAMOWITE!”

CD Projekt RED pragnie powoli wprowadzać nowe elementy i pomysły do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórcy robią to odważnie, co miało miejsce już w przypadku poprzedniego dużego rozszerzenia, jakim było Serce z Kamienia. Tym razem ma być podobnie, po pierwsze duża, dodatkowa przygoda, a po drugie kilka nowych rozwiązań i pomysłów na gameplay.

Zapowiada się dobry okres dla fanów Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł jest godny uwagi każdego fana gier RPG. Gra CD Projekt RED jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/witcher-3-deviantart.jpg”]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Ile czasu zajmuje ukończenie gry Rise of the Tomb Raider?

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Rise of the Tomb Raider na...
Read More