Watch Dogs 2 w tym roku zamiast Assassin’s Creed i z akcją w San Francisco?

Wiele wskazuje na to, że firma Ubisoft dokonała niemałej roszady w kalendarzu wydawniczym i w tym roku zabraknie Assassin’s Creed, a będzie Watch Dogs 2.

W sieci pojawiły się informacje sugerujące o tym, że firma Ubisoft ma w planach wypuszczenie w tym roku gry Watch Dogs 2. Jej akcja miałaby toczyć się tym razem w znanym mieście San Francisco.

Najnowsze plotki dotyczące gier Ubisoftu informują, jakoby miejsce zarezerwowane w kalendarzu wydawniczym dla Assassin’s Creed miało  zająć Watch Dogs 2, czyli kontynuacja gry z 2014 r. Według tych samych doniesień, druga odsłona marki miałaby ukazać się jesienią, a jej kampania osadzona zostałaby na terenie miasta San Francisco.

Oryginalne Watch Dogs okazało się być przebojową produkcją, która wniosła do gatunku sandbox dużo świeżości oraz ciekawe patenty. Choć tytuł nie spełnił wszystkich pokładanym w nich oczekiwań, to z zaciekawieniem upatruję wielkiej kontynuacji. Tym razem nie będzie to gra multiplatformowa, zatem możemy liczyć na wysokiej jakości oprawę graficzną i rozmach.

Miejmy nadzieję, że Watch Dogs 2 będzie wreszcie grą, jakiej oczekiwaliśmy już w momencie premiery oryginału. Większe środowisko gry, mnóstwo dodatkowych aktywności, równie ciekawy scenariusz i może…nowy bohater lub bohaterka?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2016/01/watch_dogs_motorcycle.jpg”]
Written By
More from Patryk

Reżyser Uncharted 4 odchodzi do studia, które stworzyło League of Legends.

Transfery z jednej firmy do drugiej mają miejsce również w branży gier...
Read More