W poniedziałek przerwa w działaniu PlayStation Network

Firma Sony ogłosiła przerwę w działaniu usługi PlayStation Network, która będzie miała w najbliższy poniedziałek. Właściciele PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita powinni być tego świadomi.

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

Koncern Sony poinformował właśnie o planowanej przerwie w działaniu usługi PlayStation Network na urządzeniach PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Techniczna przerwa będzie miała miejsce 17 listopada – w poniedziałek, kiedy to użytkownicy nie będą mogli się zalogować do usługi od godziny 19 do 1 w nocy.

Oczywiście jeżeli zdążymy się zalogować do PlayStation Network wcześniej, to platforma zapamięta nasze dane i pozwoli na zabawę w sieci oraz korzystanie z internetowych aplikacji. Sam koncern Sony przyznaje, że po wprowadzeniu usprawnień, serwery będą mogły być niedostępne przez jakiś okres. Infrastruktura będzie odpowiednio testowana, co może, ale nie musi, wpłynąć na problemy z połączeniami.

Chwilka przerwy w rozgrywkach wieloosobowych jeszcze nie zaszkodziła nikomu, czyż nie?

[dzięki – http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/PSN-Maintenance-scheduled-for-Monday-17th-November/td-p/22645779]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – już jutro oficjalna zapowiedź gry

Sądny dzień już jutro, kiedy to firma Bethesda oficjalnie zaprezentuje światu grę...
Read More