Uncharted 4: A Thief’s End to koniec pewnej ery w firmie Naughty Dog, twierdzą twórcy gry

Przedstawiciele firmy Naughty Dog zdają sobie sprawę, że premiera gry Uncharted 4: A Thief’s End to dla nich pewnego rodzaju koniec pewnego etapu i zarazem nowy początek.

Naughty Dog to bardzo popularna firma tworząca gry wideo, która pracuje nad największymi projektami na konsole PlayStation od lat. Przez ostatni okres kojarzeni są głównie z marką Uncharted, której czwarta odsłona debiutuje na początku przyszłego roku. Tytuł bardzo udany i dobrze się zapowiadający, ale jednocześnie kończący pewien etap w historii tego producenta.

Na temat premiery gry zdecydował się wypowiedzieć znany i lubiany Neil Druckmann, który zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Uncharted 4: A Thief’s End będzie końcem pewnego etapu, oto jego komentarz w tej sprawie:

”Widać było po ludziach w pokoju coraz to większe emocje, gdy rozmawialiśmy na temat zakończenia całej serii Uncharted. To był jeden z tych momentów, w których czuje się emocje i oczekiwania naszych fanów, ale to trochę smutne z powodu zakończenia cyklu. Na drugi dzień zakończyliśmy ostatnie sesje motion-capture z Emily Rose (Elena) oraz Richardem McGonaglem (Sully) i niektórzy pracownicy mieli łzy w oczach, bo byli częścią tego projektu przez wiele, wiele lat.”

Trudną się takiemu okazywaniu emocji dziwić. Przecież wiele osób było zaangażowanych w ten projekt i historię bohatera od samego początku. Teraz jednak przychodzi czas, kiedy trzeba pozostawić tę markę i zająć się nowymi, może i ciekawszymi grami na konsolę PlayStation 4. Nie zapominajmy o ambitnym The Last of Us 2, które już jest produkowane na konsolę Sony.

Gra Uncharted 4: A Thief’s End pojawi się na początku przyszłego roku tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Jesteście zainteresowani ostatnimi przygodami Nathana Drake’a?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/uncharted_deviant-art-689×1024.jpg”]

[interaction id=”560a3c16c70ac51c03a90d73″]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – porównanie wersji PC z PlayStation 4

Konfrontowanie konsol z PC nie ma większego sensu, choć trzeba przyznać, że...
Read More