Uncharted 4: A Thief’s End – nowy trailer gry z udziałem brata Nathana Drake’a

W sieci został opublikowany kolejny trailer gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Jego bohaterami są…bohaterowie poboczni gry Naughty Dog.

Naughty Dog opublikowali zwiastun swojej niezwykle oczekiwanej gry Uncharted 4: A Thief’s End, która w przyszłym roku pojawi się ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4.

W najnowszym materiale wideo udział wzięli głównie bohaterowie poboczni czwartej odsłony serii. Gracze mogą zobaczyć ponownie debiutującą w serii Nadine Ross oraz brata głównego bohatera Uncharted 4: A Thief’s End.

Poniższy filmik wideo ujawnia, że Ross jest w związku z byłym mentorem Drake’a, czyli legendarnym Victorem ‘Sully’ Sullivanem. To niezwykła ciekawostka i trzeba będzie sprawdzić, jak ta relacja przełoży się na przygody Nathana Drake’a w czwartej odsłonie tej kultowej serii na konsolach PlayStation.

Uncharted 4: A Thief’s End jest zaplanowane na marzec przyszłego roku. Przedstawiciele firmy Naughty Dog wielokrotnie powtarzali, że jest to ostatnia odsłona tej przygodowej serii i dopięcie wszystkich wątków z przeszłości oraz zakończenie przygody huntera. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie i czy może pojawią się jeszcze jakieś spin-offy z tej serii. Twórcy z pewnością zaczną pracować nad The Last of Us 2, ale o tym porozmawiamy dopiero po debiucie Uncharted 4.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=xlJUum4vFw8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”560a3c16c70ac51c03a90d73″]

Written By
More from Patryk

W Polsce startuje oficjalne forum gry Destiny, przyłączycie się?

Destiny to niezwykle popularna gra wieloosobowa, która również w naszym kraju ma...
Read More