Uncharted 4: A Thief’s End – analiza wydajności wersji beta od Digital Foundry

W sieci pojawiła się analiza jakości bety trybu multiplayer z gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Za wieloosobowy tryb wzięli się specjaliści z Digital Foundry i doszli do ciekawych wniosków.

Właściciele gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a mogą już sprawdzić tryb mutliplayer gry Uncharted 4, który jest dostępny w wersji beta. Naughty Dog oferują dwie mapy: wyspa znana z pierwszego pokazu na imprezie Paris Games Week oraz rynek na Madagaskarze, ujawniony na targach E3 w misji fabularnej.

Jak wypada próbna wersja gry w oczach analityków z Digital Foundry?

W nowej wersji gry wciąż wyczuwalne jest, że prace trwają, choć wprowadzono kolejne poprawki, zbliżające nas do pełnoprawnej wersji. Podczas starć w trybie pięciu na pięciu nadal zauważyć można spadki animacji, ale można bezpiecznie powiedzieć, że większość rozgrywki toczy się w rytmie 60 FPS. Digital Foundry potwierdza, że spadki animacji sięgają poziomu 50 FPSów, są zauważalne, ale nie aż tak drastyczne, jakby się wydawać mogło. Maksymalna, najniższa jakość animacji odnotowana w analizie to 45 klatek na sekundę.

Uncharted 4: A Thief’s End to jedna z najważniejszych gier w kalendarzu premier PlayStation 4 na przyszły rok. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli twórców, to już w przyszłym roku otrzymamy kompletną i dopracowaną produkcję najwyższych lotów, a o to przecież nam wszystkim chodzi, czyż nie?

Pytanie tylko, jak wielu z Was interesuje tryb multiplayer w grze Naughty Dog?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Iu1R89JX6TM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

POWERS, serial ekskluzywny dla PlayStation 4, dostępny od dziś dla subskrybentów PlayStation Plus

Sony informuje o starcie emisji serialu Powers dla użytkowników usługi PlayStation Plus...
Read More