Twórcy nie obniżą jakości The Division na PC

Twórcy gry The Division zdecydowali się wypowiedzieć na temat jakości na każdej z dostępnych platform. Firma nie ma zamiaru zaniżać jakości na mocnych PC.

The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.
The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.

Przedstawiciele studia Massive Entertainment zdecydowali się wypowiedzieć na temat jakości The Division. Mowa tutaj o konkretnych różnicach sprzętowych dotyczących odpowiednich platform. Studio nie planuje zaniżać jakości na żadnej z nich, tak Xbox One, PlayStation 4, jak również PC mają otrzymać dopracowaną edycję gry.

”Downgrade to dosyć dziwny termin. Oczywiście jako Massive Entertainment chcemy, aby nasza gra wyglądała możliwie najlepiej na każdej z platform – Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Rozmawianie o zaniżaniu jakości to nieporozumienie, bo chcemy wycisnąć jak najwięcej z każdej platformy.

Poświęcamy tyle samo czasu PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Z tej ostatniej będziemy w stanie wycisnąć nieco więcej, ale zależeć to będzie od komputera użytkownika.” – Martin Hutberg, Massive Entertainment.

Wielu twórców w dzisiejszych czasach decyduje się udostępniać podobnej jakości gry na wszystkich docelowych platformach. Jest to zrozumiałe w przypadku twórców third party, którzy nie chcą narażać się wybranej grupie użytkowników. Jak widać, Massive Entertainment jest wyjątkiem od reguły, bowiem chcą wydać najlepiej przygotowaną wersję gry na każdej platformie.

The Division zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 2015 rok.

Written By
More from Patryk

Project CARS otrzyma nowe samochody wyścigowe od Renault

Project CARS choć spokojnie i bez większych fajerwerków, to się rozwija i...
Read More