Twórcy na temat rozwoju marki Gran Turismo

gt666

Polyphony Digital to wręcz nietykalne studio, które pracuje pod skrzydłami Sony. Firma jest znana globalnie dzięki marce Gran Turismo, od lat wspierającej kolejne konsole japońskiego giganta i wychowującej zastępy fanatyków wirtualnej motoryzacji.

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się wywiad z Kazem Yamauchim, ojcem serii, który wypowiedział się na temat kilku ciekawych kwestii. Kierunek, w którym rozwija się seria jest widoczny, Gran Turismo zawsze podążało własną ścieżką, aby dostarczać graczom wrażeń na poziomie. Ciekawym jest fakt samej otoczki graficznej, która przy okazji Gran Turtismo 6 ma być efektowną fuzją fotorealizmu i technologii wideo.

“Nie chodzi tak naprawdę o zmniejszanie różnic między prawdziwym, a wirtualnym. Ciekawy jest moment kiedy “prawdziwe” zacznie oddziaływać na “wirtualne” i vice versa. To sprawia, że pracowanie nad GT jest tak interesujące. Producenci to zauważą natychmiastowo, ale zwykli gracze niekoniecznie. Dla marki Gran Turismo pęd za postępem technologicznym zawsze był ważny, ale, jak wiemy, nie tylko to się liczy. Przyjdzie taki dzień, w którym subtelne będą różnice między technologią, a realizmem.”

            

Autor: Juve

Tags from the story
, ,
Written By
More from Aleks

Garść imponujących statystyk z Path of Exile

Path of Exile to absolutny fenomen zeszłego roku. Twórcy, co warto dodać...
Read More
gt666

Polyphony Digital to wręcz nietykalne studio, które pracuje pod skrzydłamiSony. Firma jest znana globalnie dzięki marce Gran Turismo, od lat wspierającej kolejne konsole japońskiego giganta i wychowującej zastępy fanatyków wirtualnej motoryzacji...

" />