Twórcy Just Cause 3 pracują już nad kolejnymi grami w otwartym świecie

Avalanche Studio w tym roku zabłysnęło dwoma sanboxami. Pierwszym z nich było Mad Max, drugim Just Cause 3. Firma ma jednak apetyt na więcej.

Christopher Sundberg, założyciel firmy Avalanche Studios, za pośrednictwem Twittera oznajmił, że jego studio pracuje obecnie nad dwiema grami akcji z otwartym światem.

”Wczoraj wydaliśmy Just Cause 3. Chcecie dołączyć do zespołu i pomóc przygotować dwa kolejne, pełne akcji sandboksy?” – oznajmił na Twitterze.

Oddział studia w Sztokholmie poszukuje między innymi artystów grafiki 3D, a biuro w Nowym Jorku poszukuje twórcy postaci oraz projektanta narzędzi z doświadczeniem w pracy z wirtualnymi pojazdami.

Najnowszą grą Avalanche Studio jest wydane dosłownie na dniach Just Cause 3. Gra zbiera całkiem dobre opinie w prasie i jest warta polecenia. Rico Rodriguez ponownie trafia na wielką wyspę, w której panuje agresywna dyktatura. Jako gracz musimy zaprowadzić tutaj prawo i porządek, a do dyspozycji mamy dostępne metody i pojazdy.

Miejmy tylko nadzieję, że Avalanche Studio nie ograniczy się tylko do kolejnych sequeli, ale postarają się wprowadzić na rynek zupełnie nową markę. Mad Max mogłoby otrzymać kontynuację, ale myślę, że warto odpocząć od tematu Just Cause na dłuższą chwilę. W przyszłym roku na targach E3 2016 może się dziać wiele ciekawych rzeczy, z pewnością z udziałem gier tego producenta.

[interaction id=”565ffbda41f2d0122b01fe95″]

Written By
More from Patryk

Uncharted 4 – w sieci pojawił się pierwszy trailer gry, które trafi na PlayStation 4

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Uncharted 4, które miałoby...
Read More