Twitter i Instagram źródłem nowinek na temat Star Wars Battlefront

Instagram oraz Twitter to najnowsze źródła informacji na temat gry Star Wars Battlefront. Prezentacja już podczas Star Wars Celebration.

star_wars_battlefront

Portale społecznościowe to coraz częstsze źródło informacji na temat gier wideo. Tym razem Twitter oraz Instagram stały się źródłem nowinek na temat gry Star Wars Battlefront.

Na rzeczonych portalach zamieszczono zdjęcia (Instagram) oraz komentarze twórców dotyczące gry. Co ciekawe, Star Wars Battlefront jest promowane w bardzo efektowny i potęgujący emocje sposób. Twórcy ze studia DICE najwyraźniej trzymają gameplay na ostatnią chwilę, czyli imprezę Star Wars Celebration (16-19 kwietnia).Gracze mogą zobaczyć dwa obrazki przedstawiające postać żołnierza. Twórcy ponoć przekonani są o wysokiej jakości sylwetek i projektów postaci. Na zdjęciach widać wiele szczegółów – przetarcia na pancerzu, ujęcia broni, rąk i ciała. Trzeba przyznać, że DICE przygotowali bardzo wysokiej jakości oprawę wirtualnych szturmowców. Star Wars Battlefront ma zostać zaprezentowane podczas imprezy Star Wars Celebration. Już za kilka dni Electronic Arts odkryje karty i ujawni ten tytuł w pełni. Osobiście liczę na gameplay i komentarz twórców dotyczący kampanii. Gwiezdne Wojny to chyba najgorętszy tytuł tego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. [dzięki – http://www.vg247.com/2015/04/14/star-wars-battlefront-gameplay-footage-video-will-break-internet-dice/]

#StarWarsBattlefront

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika EA Star Wars (@eastarwars)

 

 

 

 

We are striving to make this the most immersive Star Wars game you have ever seen. #StarWarsBattlefront

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika EA Star Wars (@eastarwars)

Written By
More from Patryk

Dontnod, twórcy świetnego Remember Me, mogą zbankrutować?

Remember Me okazało się być ciekawym, autorskim tytułem studia Dontnod. Francuski deweloper...
Read More