Trine 3: The Artifact of Power otrzymało kolejny gameplay

Trine 3: The Artifacts of Power to kolejna odsłona tego uznanego wśród graczy cyklu. Gra otrzymała właśnie interesujący materiał wideo. Gameplay wydaje się być świetny, premiera tylko na PC.

trine-3-the-artifacts-of-power

Trine 3 to opracowana przez firmę Frozenbyte platformówka w klimatach fantasy. Tytuł będzie dostępny tylko na komputerach osobistych, ale już teraz możecie zobaczyć najnowszy gameplay z tej gry.

Serwis informacyjny IGN otrzymał od twórców gry ze studia Frozenbyte materiał promocyjny, który został zamieszczony na serwisie YouTube. Dzięki temu możecie zobaczyć trójkę bohaterów w akcji – rycerza Pontiusa, łuczniczkę Zoyi oraz potężnego maga Amadeusa. Producenci gry oczywiście przygotowali cudną oprawę graficznej nowej jakości, która jest niezwykle przyjemna dla oka.

Dodatkowo gameplay zostanie urozmaicony dodaniem trzeciego wymiaru. Szykuje się zatem ciekawe rozwinięcie lubianej marki, która naturalnie ewoluuje. Trine 3: The Artifacts of Power w tym jeszcze roku ma pojawić się na komputerach osobistych. W późniejszym okresie planowana jest edycja na konsole stacjonarne.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/trine-3-artifact-of-power-gameplay-video.html]

Written By
More from Patryk

Akcja gry Fallout 4 ma miejsce bezpośrednio po wydarzeniach z Fallout 3

Fallout 4 ma mieć miejsce bezpośrednio po wydarzeniach z trzeciej odsłony serii....
Read More