Trailer Wiedźmin 3: Dziki Gon w polskiej wersji językowej

W sieci opublikowano zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w języku polskim. Gra zadebiutuje w maju przyszłego roku na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputerach klasy PC.

Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.
Withcer 3: Dziki Gon to gra przeznaczona na konsole nowej generacji.

Jeszcze kilka dni temu dowiedzieliśmy się, iż w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon przyjdzie nam pokierować losami kolejnego bohatera w postaci pięknej Ciri (więcej informacji tutaj). Zapowiedzi tej towarzyszył bardzo efektowny zwiastun, który dziś firma CD Projekt RED opublikowała z polskim dubbingiem.

Poniższy materiał mogliście wcześniej obejrzeć podczas uroczystości The Game Awards. Prezentuje on kilka scen walki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale jest przede wszystkim potwierdzeniem tego, iż podczas rozgrywki będziemy mogli wcielić się w podstać Ciri. Autorzy gry zdecydowali się na taki zabieg głównie ze względu na pogłębienie wiedzy gracza o samej bohaterce, jej motywach oraz wkładu w historię gry. Oczywiście protagonistą historii nadal pozostaje Geralt z Rivii.

Dubbing w języku polskim został przygotowany z należytym pietyzmem. Kwestie wypowiadane przez aktorów są bardzo przyjemne dla ucha gracza, nie ma tutaj mowy o przeinaczeniach i nadmiernym potęgowaniu emocji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie wydane na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych dopiero 19 maja 2015.

Written By
More from Patryk

Nowy gameplay z gry Batman: Arkham Knigh zachwyca

W sieci udostępniono kolejny gameplay z gry Batman: Arkham Knight, która już...
Read More