Titanfall 2 nie zostanie zaprezentowany na E3 2015

Wiadomość dla wszystkich tych, którzy czekali na wielką zapowiedź gry Titanfall 2 na targach E3 2015. Vince Zampella z Respawn Entertainment potwierdził, że gra się na targach nie pojawi.

Szkoda, bo Titanfall jest rewelacyjną marką, która wprowadziła mnóstwo świeżości do gatunku shooterów pierwszoosobowych. Vince Zampella ze studia Respawn Entertainment poinformował na Twitterze, że gra nie zostanie pokazana na zbliżających się targach E3 2015.

titanfall banner

Respawn Entertainment uczyniło z gry Titanfall 2 wielką tajemnicę, ale nie tak dawno Electronic Arts, wydawca gry, przyznało się, że druga odsłona serii pojawi się również na PlayStation 4. To świetna wiadomość dla właścicieli konsoli Sony, ale co powinno pojawić się w drugiej odsłonie serii?

Z pewnością Titanfall wprowadziło dużo nowych rozwiązań do rozgrywki wieloosobowej. Szczególnie istotnym elementem są same roboty, które były ”daniem głównym” gry Titanfall. W drugiej części nie powinno zabraknąć większej ilości mechów i możliwe, że większych lokacji.

Titanfall 2 ominie E3 2015, ale na targach pojawi się wiele innych ciekawych gier wideo. Pamiętajcie, że impreza odbędzie się w dniach 16 – 18 czerwca tego roku.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/05/29/titanfall-dev-we-arent-showing-anything-at-e3-this-year/]


[interaction id=”555a060f85fa298e4457ed0b”]
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – poznajcie aktora, który wciela się w głównego bohatera gry

W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry Assassin’s Creed: Unity, w którym...
Read More