The Walking Dead: Season Two – nowy odcinek już wkrótce!

Drugi odcinek The Walking Dead: Season Two, przygodowej gry z segmentu point-and-click, wydawanej przez Telltale Games, jest ”już za rogiem”. Tak przynajmniej twierdzą twórcy na oficjalnym Twitterze.

The Walking Dead 4

Drugi epizod, drugiego sezonu The Walking Dead, w którym wcielamy się w Clementine, już wkrótce ma trafić do cyfrowej dystrybucji. Źródłem tej informacji jest oficjalny Twitter producenta gry. Nowy chapter promowany jest sloganem ”Still. Not. Bitten.” Wcielimy się teraz w Clementine, która była absolutnym zaskoczeniem wszystkich graczy, przy okazji pierwszego sezonu The Walking Dead. Okazuje się, że dziewczynka nie jest taka bezbronna, na jaką się wydaje, a świat wokół niej jest nie mniej agresywny jak przedtem. Rozgrywka skupia się na podobnych patentach co w częściach poprzednich. Gra jest przedstawicielem tradycyjnego point-and-click, a więc rozgrywka jest przyjemna i naszpikowana pomniejszymi zagadkami. Pierwszym epizodem, drugiego sezonu The Walking Dead, było All that remains i zostało wydane na PlayStation 3 i Xboksa 360 jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Twórcy długo kazali czekać na kontynuację przygód uroczej Clementine. 

Mam też ciekawą wiadomość dla wszystkich tych, którzy jeszcze się nie zapoznali z jakością tej serii. Pierwszy sezon The Walking Dead wraz z rozszerzeniem 400 Days, jest dostępny po niższych cenach w dystrybucji cyfrowej na następujące platformy: PlayStation 3, Xboksa 360, PC, Mac, PlayStation Vita. Co ciekawe, twórcy zapowiedzieli również, że marka zagości na zapomnianej przez graczy konsoli Ouya.

dzięki [ Polygon ]

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano grę Legend of Kay Anniversary na PS4, Wii U oraz PC

Zupełnie niespodziewanie zapodziano odświeżoną wersję gry Legend of Kay na PlayStation 4,...
Read More