The Order: 1886- ciekawy materiał wideo promujący grę

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił ciekawy materiał promujący grę.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. The Order: 1886 ma być mocnym argumentem najnowszej konsoli Sony. Widać, że twórcy oraz japońska firma starają się, aby tytułem tym zainteresowała się jak największa liczba osób.

Ostatnio twórcy opublikowali ciekawy zwiastun, w którym londyńska policja prosi o pomoc mieszkańców. Tym razem japoński oddział Sony opublikował reklamę The Order: 1886, która stylizowana jest na wiadomość podawaną w serwisie informacyjnym. Pomysł, trzeba przyznać, ciekawy i zapewne przyciągnie uwagę kilku osób. Jeśli chodzi o wykonanie, to ocenę zostawiam Wam. Rzućcie okiem.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- LittleBigPlanet 3 w tym roku zadebiutuje na PlayStation 4!

Sony podczas swojej konferencji zapowiedziało jeden z tytułów, na który bardzo czekali...
Read More