The Evil Within: The Assignment – data premiery i trailer

Firma Bethesda ogłosiła, że The Evil Within: The Assignment , nowy dodatek do gry The Evil Within, będzie dostępny na Xbox One, Xbox 360 i PC już 10 marca 2015 roku, a na PS3 i PS4 już 11 marca 2015 roku.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

 

Wiosną pojawi się druga po The Assignment część nowego wątku fabularnego – The Evil Within: The Consequence.

W rozszerzeniach The Evil Within: The Assignment i The Evil Within: The Consequence, gracz wcieli się w postać policjantki Juli Kidman, tajemniczej partnerki Sebastiana Castellanosa. Dzięki temu gracz pozna równoległą historię, która ma odpowiedzieć na kilka pytań, szczególnie wyjaśniających jej udział w wydarzeniach z The Evil Within.

Oczywiście dodatku DLC The Assignment i The Consequence są dostępne w ramach przepustki sezonowej The Evil Within. Season pass kosztuje 19.99 euro i pozwala pobrać wszystkie trzy dodatki do gry w niższej cenie.The Assignment jest także dostępne do zakupu osobno, w cenie 9,99 €. The Evil Within: The Executioner, to z kolei trzeci pakiet dodatków z udziałem Powiernika jest już dostępny na PSN, Xbox LIVE i u cyfrowych dystrybutorów.

The Evil Within dostępne jest na PS4, Xone, X360, PC oraz PS3. Gra zebrała wysokie oceny w mediach, jej średnia na serwisie Metacritic to 75 punktów.

[informacja prasowa]

Juli Kidman to główna bohaterka dodatku fabularnego do The Evil Within.
Juli Kidman to główna bohaterka dodatku fabularnego do The Evil Within.

Written By
More from Patryk

Zobacz krótki teaser gry Star Wars Battlefront

W sieci został opublikowany krótki teaser z gry Star Wars Battlefront, która...
Read More