The Evil Within: The Assignment – data premiery i trailer

Firma Bethesda ogłosiła, że The Evil Within: The Assignment , nowy dodatek do gry The Evil Within, będzie dostępny na Xbox One, Xbox 360 i PC już 10 marca 2015 roku, a na PS3 i PS4 już 11 marca 2015 roku.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

 

Wiosną pojawi się druga po The Assignment część nowego wątku fabularnego – The Evil Within: The Consequence.

W rozszerzeniach The Evil Within: The Assignment i The Evil Within: The Consequence, gracz wcieli się w postać policjantki Juli Kidman, tajemniczej partnerki Sebastiana Castellanosa. Dzięki temu gracz pozna równoległą historię, która ma odpowiedzieć na kilka pytań, szczególnie wyjaśniających jej udział w wydarzeniach z The Evil Within.

Oczywiście dodatku DLC The Assignment i The Consequence są dostępne w ramach przepustki sezonowej The Evil Within. Season pass kosztuje 19.99 euro i pozwala pobrać wszystkie trzy dodatki do gry w niższej cenie.The Assignment jest także dostępne do zakupu osobno, w cenie 9,99 €. The Evil Within: The Executioner, to z kolei trzeci pakiet dodatków z udziałem Powiernika jest już dostępny na PSN, Xbox LIVE i u cyfrowych dystrybutorów.

The Evil Within dostępne jest na PS4, Xone, X360, PC oraz PS3. Gra zebrała wysokie oceny w mediach, jej średnia na serwisie Metacritic to 75 punktów.

[informacja prasowa]

Juli Kidman to główna bohaterka dodatku fabularnego do The Evil Within.
Juli Kidman to główna bohaterka dodatku fabularnego do The Evil Within.

Written By
More from Patryk

Project CARS trafił w ręce miliona graczy

Project CARS jest bardzo popularne i trafiło już do miliona graczy na...
Read More