Stefani Joosten i Donna Burke śpiewają utwór z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Gwiazdy i osoby popularne często angażują się w kampanie charytatywne. Nie inaczej jest w przypadku branży gier wideo, gdzie piosenkarka oraz modelka pomagają dzieciom.

Jeżeli tylko pokochaliście grę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, to absolutnie nie możecie przegapić tego nagrania. Stefani Joosten, która wcieliła się w postać Quiet z gry Hideo Kojimy oraz Donna Burke zdecydowały się zaśpiewać w duecie dla chorych dzieci z Japonii.

Dwie piękne Panie zaśpiewały wspólnie piosenkę ”All of Me” stworzoną przez Geralda Marksa oraz Seymour Simons. Oczywiście w tle nie zabrakło dzieci oraz słodkich zwierzaków pomagających w rehabilitacjach.

Myślę że Hideo Kojima byłby zadowolony z takiego obrotu sprawi i z tego, że osoby z którymi współpracował na rzecz jednej z najlepszych gier tego roku udzielają się charytatywnie.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz pecetach. Tytuł jest jedną z najlepszych gier tego roku ze średnią ocen na poziomie 93 punktów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=9lFFV-T4LvE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Kiedy poznamy październikową ofertę PlayStation Plus?

Informacje na temat oferty PlayStation Plus na miesiąc październik mogą się nieco...
Read More