Star Wars Battlefront – DICE pracuje nad darmowymi dodatkami

Studio DICE pracuje aktualnie nad kolejnymi darmowymi dodatkami DLC do gry Star Wars Battlefront. Bitwa o Jakku to dopiero początek wsparcia dla tej produkcji.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące przyszłości gry Star Wars Battlefront. Firma DICE pracuje aktualnie w pocie czoła nad nowymi, darmowymi aktualizacjami DLC.

”Oczywiście planujemy również wspieranie Star Wars: Battlefront w przyszłości. Dodamy więcej ukochanych przez graczy elementów, takich jak map, Gwiezdnych Kart za darmo w przeciągu najbliższych miesięcy, uzupełniając tym samym treści z Przepustki Sezonowej. Wkrótce opublikujemy więcej informacji.” – oficjalne stanowisko DICE na ten temat.

Oczywiście nie można zapominać również o dodatku DLC Biwę o Jakku. Do tej pory niewiele wiadomo było na jego temat i zawartości jaką wprowadzi. Teraz twórcy ujawnili, że dodatek będzie zawierał w sobie nowy tryb rozgrywki, tak zwany Punkt zwrotny.

Tryb ”Punkt zwrotny” będzie rozgrywał się na dwóch zapowiedzianych wcześniej lokacjach. Akcja gry przeniesie graczy do czasów, kiedy na Endorze pokonane zostały wojska wrogiego Imperium. Co jednak najważniejsze, w pojedynczej potyczce będzie brało udział 40 graczy. Zadaniem graczy będzie przejęcie kontroli nad bazami wrogiej drużyny. Na polu bitwy znajdziemy zarówno piechotę, ale również maszyny kroczące AT-ST oraz aerośmigacze.

Star Wars Battlefront jest dostępne aktualnie na komputerach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=GJ_lX4RKI1A” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight – szczegóły przepustki sezonowej

Batgirl jest Wam doskonale znana z komiksów, czy też filmów o Batmanie....
Read More