Star Wars Battlefront – Bitwa o Jakku z nowym zwiastunem

Bitwa o Jakku to pierwsze rozszerzenie DLC do gry Star Wars Battlefront, które otrzymało zwiastun premierowy. Jeżeli tylko znudziliście się mapkami z podstawki, do dodatek wprowadza sporo nowości.

W sieci został udostępniony trailer dodatku DLC Bitwa o Jakku gry Star Wars Battlefront. Filmik został zamieszczony przez producenta gry i pokazuje, jakie atrakcje czekają na graczy w tym rozszerzeniu DLC.

Dziś zaplanowano oficjalną premierę dodatku do Star Wars: Battlefront – Bitwa o Jakku. Rozszerzeniem DLC przez tydzień mogą cieszyć się gracze, którzy wykupili przepustkę sezonową do gry. W przyszłym tygodniu DLC Bitwa o Jakku będzie dostępne do pobrania za darmo dla wszystkich, którzy posiadają grę. Omawiany dodatek wprowadza następujące elementy:

  • dwie nowe mapy,
  • nowy tryb rozgrywki ”Punkt zwrotny”.

Poniżej możecie obejrzeć trailer dodatki i zdecydować, czy jesteście nim zainteresowani. Z pewnością w grze Star Wars Battlefront nie brakuje emocji i chętnych do rozgrywki, ale faktycznie czasem niewielka ilość lokacji może dać się we znaki. Dlatego też polecam zapoznać się z rozszerzeniem Bitwa o Jakku, a może nawet rozpatrzyć zakup przepustki sezonowej, aby najnowsze dodatki otrzymywać przed wszystkimi.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JDfbhM9rkAo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

Gran Turismo Sports na PlayStation 4 już dostępne w zamówieniach przedpremierowych?

Polyphony Digital wcale nie traci czasu i już od jakiegoś czasu pracuje...
Read More