Star Wars 1313 może powrócić, twierdzi wytwórnia LucasFilm

Gra Star Wars 1313 oraz inne odłożone na bok tytuły są weryfikowane, tak przynejmniej twierdzi szef wytwórni LucasFilm, który najprawdopodobniej daje im zielone światło.

Dobre wiadomości docierają do nas zza granicy, szczególnie za sprawą szefa Lucasfilm, Kathleen Kennedy. Rozmawiała ona bowiem z redakcją Slashfilm, a w trakcie wywiadu Kathleen Kennedy zdradziła, że deweloperzy przyglądają się wielu grom, wspomniała ona również o fenomenalnie zapowiadającym się Star Wars 1313.

“Nie chcemy wyrzucać niczego. To złoto. To coś, czemu teraz się przyglądamy, dyskutując i rozważając różne możliwości. Jest szansa, że podejmiemy się dalszego rozwoju tych projektów. Chcielibyśmy to zrobić”.

Star Wars 1313 było jedną z najciekawiej zapowiadających się gier na podstawie marki Gwiezdnych Wojen. Projekt gry został jednak anulowany z bliżej nieokreślonych przyczyn i słuch po nich zaginął. Teraz jednak jest szansa, że gra do nas powróci. Wszystko za sprawą ludzi, którzy są decyzyjni w tej sprawie i przyglądają się odłożonym na bok produkcjom, nawiązującym do serii Star Wars.

Ostatnio pojawiło się mnóstwo nowych informacji na temat gry Star Wars 1313. Głównie spekulacji na temat Amy Hennig (scenariusz Uncharted) oraz Jade Raymond (twórczyni Assassin’s Creed), które pracują nad nową grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen i może to być właśnie reanimowane Star Wars 1313.

Poczekajmy na konkretniejsze komunikaty w tej sprawie. Jedno jest pewne, marka Star Wars jest rozwijana, a Star Wars Battlefront od DICE to tylko początek.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=j3TZFZ1fHhA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Street Fighter V działa na silniku graficznym Unreal Engine 4

Street Fighter V zostało zapowiedziane na PlayStation 4 (oraz PC). Tytuł działa...
Read More