Spodziewajcie się kolejnych dodatków DLC do gry Driveclub

Firma Evolution Studios nie zamierza rezygnować z wsparcia gry Driveclub kolejnymi dodatkami DLC. Tytuł w przyszłości otrzyma kolejne rozszerzenia.

Evolution nie planuje urlopować i odpoczywać od gry Driveclub. W planach są kolejne dodatki DLC oraz aktualizacje. Tytuł na PlayStation 4 rozrósł się niesamowicie, ale twórcy nie zamierzają spoczywać na laurach.

Ostatni dodatek DLC w ramach przepustki sezonowej zostanie udostępniony wciągu dwóch tygodni. Twitter Paula Rustchynksy’ego informuje, że w przyszłości nadal będą pojawiać się kolejne rozszerzenia. Driveclub to ostatecznie gra sieciowa, którą bawimy się o wiele dłużej, niż zwykłymi tytułami.

W najnowszej aktualizacji gry pojawią się następujące usprawnienia i dodatki:

  • Elitarny poziom przeciwników,

  • Dodatki w trybie Photo Mode,

  • Funkcja filtrowania samochodów w garażu,

  • Funkcja Face – Off,

  • Klubowe tablice rankingowe,

  • Nowe ekrany ładowania.

Nowe DLC wprowadzi oczywiście kolejne wydarzenia typu Tour (w liczbie pięciu) oraz pięć nowych samochodów od czterech nowych producentów. To będzie konkretna aktualizacja, która jednakowoż nie wprowadzi mobilnej aplikacji mydriveclub. Na programik będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/16/new-driveclub-update-on-ps4-detailed-elite-levels-photo-mode-and-more-wont-be-the-last-update/]

 

[interaction id=”55897fc2ab9dc6b4492e6e90″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta na czerwiec 2014

W sieci pojawiły się oficjalne wiadomości na temat czerwcowej rozpiski PlayStation Plus....
Read More