Snake w samym środku bitwy, czyli nowe screeny z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Snake konno przeciw helikopterowi? To możliwe tylko w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, które jest zaiste genialną grą na nowych screenach.

Firma Konami ujawniła nową galerię screenów z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, która pojawi się na rynku już we wrześniu tego roku na konsolach stacjonarnych oraz PC.

Snake otrzymał zupełnie nowe zdjęcia wprost z pola bitwy, dzięki uprzejmości Konami. Produkcja Hideo Kojimy rośnie w moich oczach z każdym kolejnym materiałem wideo oraz galerią screenów. Gameplay z tej gry wygląda wyśmienicie, podobnie jak oprawa graficzna, która jest najwyższej jakości.

Widać że środowisko gry jest bardzo rozbudowane, a więc spędzimy w nim bardzo dużo czasu. Hideo Kojima już od dłuższego czasu podkreślał, że przygotowuje dla nas kompletną grę akcji, w której nie zabraknie elemntów planowania, taktyki oraz szpiegostwa.

I dobrze, bo tak rozbudowanych światów w tego typu grach nam potrzeba. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to najważniejsza premiera tego roku, więc teraz tylko czekać do września!

[dzięki – http://www.psu.com/news/27040/New-Metal-Gear-Solid-V–The-Phantom-Pain-screenshots]

[interaction id=”5571963961d08a2d4b8d228c”]
Written By
More from Patryk

Risen 3: Titan Lord – poznaliśmy pierwsze konkrety

W weekend, zupełnie znienacka, pojawiła się w internecie informacja na temat Risen...
Read More