Rzućcie okiemn na zwiastun drugiego epizodu The Wolf Among Us

Twórcy ze studia Telltale Games, którzy odpowiadają za markę The Wolf Among Us, opublikowali w sieci zwiastun drugiego odcinka przygód wilka, tym nie mniej daty premiery nadal nie znamy.

WolfBanner

 

The Wolf Among Us debiutowało kilka miesięcy temu, a dokładnie to trzy, a więc od premiery minęło już sporo czasu. Schemat rozgrywki pozostał ten sam, a więc gracze, którzy ukończyli rzeczony, pierwszy epizod, mogli poczuć zniecierpliwienie. Faktycznie, Telltale miało wypuścić drugi epizod tej przygodówki jeszcze w święta Bożego Narodzenia. Fani ich twórczości zostali jednak zmuszeniu poczekać jeszcze dwa miesiące na konkrety w tej sprawie. Smoke and Mirrors, bo taką nazwę nosi drugi epizod do The Wolf Among Us, nadal nie otrzymał potwierdzonej daty premiery. Na taki stan rzeczy wpływa natężenie obowiązków, jakie twórcy ze studia Telltale powzięli sobie na barki. Producent wciąż wspiera markę The Walking Dead, trwają prace nad Grą o tron, dodajmy do tego jeszcze kreślenie scenariusza do niedawno zapowiedzianego projektu Borderlands, a wyjdzie na to, że wilk nie jest jedyną produkcją nad którą pracują. Twórczość tego studia przyciągnęła wielu graczy, ale jak widać, twórcy najwyraźniej przeliczyli swoje siły, toteż spóźniają się z każdym terminem. Fani zakończyli zabawę już parę miesięcy temu, w tamtym roku, a wieści o nowym odcinku nadal brak. 

Poniższy materiał jest dość ciekawy, ale nie wpływa to na negatywne emocje związane ze sporym opóźnieniem. Pamiętajcie że gra jest dostępna na PlayStation 3 i Xboksie 360, w dystrybucji cyfrowej. Warto po nią sięgnąć, jeżeli lubicie czysto przygodowe klimaty, zwiastun poniżej.

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 nie otrzyma wstecznej kompatybilności

Xbox One otrzymał wsteczną kompatybilność, czyli możliwość grania w gry z Xboksa...
Read More