Rzućcie okiem na nowy gameplay z Final Fantasy XV

Final Fantasy XV to kolejna odsłona popularnej serii gier jRPG. Tytuł ten powstaje od 2006 roku i pierwotnie miał pojawić się na PlayStation 3. Prace jak widać nieco się wydłużyły, ale wreszcie wszystko zmierza ku końcowi, o czym świadczy najnowszy gameplay oraz informacje o ujawnieniu daty premiery.

Najnowsza odsłona serii Final Fantasy będzie przede wszystkim grą akcji. Gracze, którzy mieli co do tego wątpliwości, pozbędą się ich po obejrzeniu najnowszego fragmentu rozgrywki. Dynamiczna i niezwykle efektowna walka z oponentami być może sprawi, że zbliżającą się produkcją Square Enix zainteresuje się szersze grono odbiorców, którzy w dobrej grze RPG cenią sobie również ciekawy i efektywny system walki, a właśnie na taki możemy liczyć w przypadku Final Fantasy XV.

Wraz z publikacją poniższego wideo, twórcy zapowiedzieli, że informacje na temat daty premiery Final Fantasy XV zostaną ujawnione przy okazji gali Final Fantasy Uncovered, która odbędzie się 30 marca. Właśnie wtedy ma zostać podana dokładna data premiery. Fani serii na pewno będą czekać na ten dzień z wielką niecierpliwością. Patrząc na to, jak przebiegają pracę i jak w tym momencie wygląda gra, trudno dopuścić do myśli fakt, że Final Fantasy XV nie zadebiutuje na rynku w 2016 roku. Na pewno taki obrót spraw zasmuciłby sporą rzeszę fanów.

Final Fantasy XV zmierza na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł ten, podobnie jak pozostałe części legendarnego już cyklu, łączy w sobie elementy fantasy oraz science- fiction. Tytuł ten zaoferuje również duży, otwarty świat oraz dynamiczny system walki, co najlepiej potwierdza nowy gameplay.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=q7w2cp2ALNA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Evolve- mapy zawarte w DLC będą darmowe

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Za tytuł ten...
Read More