Rusza Vivid Games Publishing – autorska platforma publikacji gier zewnętrznych producentów

Rusza platforma wydawnicza gier zewnętrznych producentów. Vivid Games dywersyfikuje źródła przychodów i zaczyna inwestować w nowe pomysły.

Vivid Games uruchomiło autorską platformę publikacji gier zewnętrznych producentów pod nazwą Vivid Games Publishing. To kolejny etap realizacji strategii, który zapewni spółce dynamiczny wzrost skali działalności oraz dywersyfikację portfela produktów. Pierwsze tytuły trafią na rynek już w przyszłym roku.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia z zakresu produkcji i promocji Vivid Games powołało do życia program umożliwiający zewnętrznym producentom dostęp do rynku, skuteczną promocję i monetyzację, swoich produktów.

W ramach działalności programu, zewnętrzni producenci uzyskają dostęp do autorskich technologii: multi-platformowego silnika rozgrywek wieloosobowych, systemu dostarczania treści jak również wiedzy oraz sprawdzonych rozwiązań z zakresu produkcji, analityki i monetyzacji. Program obejmie również kompleksowe działania promocyjne w kanałach dystrybucji, produkcję materiałów marketingowych, pozyskanie użytkowników, zarządzanie i wsparcie społeczności.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych producentów najwyższej jakości gier na urządzenia mobilne w Europie. Najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest REAL BOXING™, który trafił do ponad 26 mln odbiorców. W przygotowaniu jest druga część gry o podtytule Creed.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=zLCsmFunt5c” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56334e35afdd55437cef644f”]

Written By
More from Patryk

Wiecie że Rocksteady jutro udostępnią nowe DLC do gry Batman: Arkham Knight?

Rocksteady kończą pracę nad swoją serią Batman: Arkham Knight w postaci ostatniego...
Read More