Rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive będą transmitowane przez Polsat

Telewizja Polsat zajmie się transmisją rozgrywek w Counter Strike: Global Offensive w trakcie imprezy IEM Katowice 2015.

Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych na świecie.
Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych na świecie.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące zbliżających się finałów Intel Extreme Masters, które odbędą się w Katowicach na początku marca. IEM Katowice 2015 będzie transmitowane w telewizji Polsat Viasat Explore, o czym poinformowano na oficjalnym profilu na Facebooku.

Gracze otrzymają zatem szansę na obejrzenie rozgrywek w Counter Strike: Global Offensive na ekranie telewizora, co może być o wiele wygodniejsze od transmisji internetowych. IEM 2015 będzie transmitowane oczywiście na platformie Twitch, ale to całkiem ciekawa inicjatywa, że Polsat zdecydował się na zorganizowania transmisji z Katowic na swojej antenie.

Zaangażowanie telewizji w rozgrywki e-sportowe należy chwalić, bowiem przyczyni się to do realnej popularyzacji gier wideo i wysokiej jakości transmisji z najważniejszych wydarzeń z tego świata. Rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive są bardzo emocjonujące, toteż podczas transmisji nie powinno zabraknąć emocji.

Czujcie się zaproszeni - wszyscy!
Czujcie się zaproszeni – wszyscy!

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon niczym Gothic na najniższych wymaganiach sprzętowych

W przypadku gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC najniższe wymagania sprzętowe...
Read More