Rise of the Tomb Raider z datą premiery na Steam

Wiemy już, kiedy na rynku PC pojawi się gra Crystal Dynamics Rise of the Tomb Raider w wersji na Steama. Tytuł będzie dostępny na początku przyszłego roku.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące premiery gry Rise of the Tomb Raider od studia Crystal Dynamics na komputerach osobistych. Wpis na platformie Steam przeznaczonej do cyfrowej dystrybucji gier wideo twierdzi, że dostęp do najnowszych przygód Lary Croft otrzymamy już w styczniu przyszłego roku. Szybko, nieprawdaż?

Niestety, nie podano jednak dokładnej daty premier gry, więc pozostaje poczekać na jakieś oficjalne informacje ze strony Square Enix. Jeżeli produkcja na komputery PC ma zadebiutować tak szybko, to japoński koncern powinien niebawem przerwać milczenie. Warto dodać, że już wcześniej przedstawiciele Square Enix wspominali, że port na komputery planowany jest na początek 2016 roku, po zakończeniu okresu czasowej ekskluzywności na Xboksach.

Brakuje ponadto wymagań sprzętowych, ale i one zwykle podawane są niedługo przed dniem debiutu danej gry na rynku, zatem na to również przyjdzie czas.

Gra Rise of the Tomb Raider w listopadzie pojawiła się na Xboksie One i Xboksie 360, gdzie spotkała się głównie z bardzo przychylnymi opiniami recenzentów. W efekcie produkcja może się pochwalić średnią ocen na poziomie 86/100 (Metacritic). Pamiętajcie również, że w planach jest edycja na PlayStation 4.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/rise-of-the-tomb-raider-steam.jpg”]
Written By
More from Patryk

Legenda Silent Hill, czyli czego boimy się w grach wideo?

Gry wideo dzielą się na wiele gatunków takich jak gry akcji, przygodowe,...
Read More