Resident Evil Zero – zobacz wielką moc Alberta Weskera i wybuchające głowy zombie

Odświeżona wersja gry Resident Evil Zero zapowiada się bardzo dobrze. Starszy tytuł, ale odrestaurowany i wprowadzający nowy tryb rozgrywki…z udziałem Alberta Weskera.

Capcom jakiś czas temu zapowiedziało, że w grze Resident Evil Zero HD pojawi się grywalna postać Alberta Weskera. Dziś możecie się przekonać, że nie jest to tylko chwyt marketingowy a konkretnie przygotowany scenariusz opowiadający o losach czarnego charakteru całego uniwersum.

W sieci pojawił się filmik z serii IGN First, w którym zobrazowano moc i specjalne umiejętności Alberta Weskera zainfekowanego wirusem. Jego scenariusz może być bardzo ciekawy, a towarzyszyć mu będzie odmieniona Rebecca Chambers znana z oryginału na Nintendo Game Cube.

Poniższy filmik pokazuje jedną z umiejętności Weskera, mianowicie doprowadzanie do eksplozji głowy przeciwników, głównie to zombies. Przyznam się, że w pierwszych chwilach to może wyglądać efektownie (?), ale może zaburzyć rozgrywkę i być bardzo dużym ułatwieniem dla grających. Tym niemniej Albert Wesker to jednak gigant w grach z serii Resident Evil i jemu wolno niemalże wszystko.

Gra Resident Evil Zero HD pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One już z dniem 19 stycznia tego roku. Warto jest się zainteresować, bowiem był to jeden z przedstawicieli tej znakomitej serii, który przez wiele lat można było ograć tylko i wyłącznie na konsoli Nintendo GameCube. Co więcej, Resident Evil Zero pokazuje sam początek wydarzeń w tej serii, jeszcze sprzed okresu incydentu w słynnej rezydencji.

 

[interaction id=”56178ed674a791dd4b671075″]

Written By
More from Patryk

Microsoft odnotował ogromne zainteresowanie kontrolerem Elite do Xbox One

Firma Microsoft odnotowała ogromne zainteresowanie elitarnym kontrolerem do konsoli Xbox One. Gigant...
Read More