Resident Evil 7 sprawdzimy już na tegorocznym E3?

Resident Evil to seria gier z gatunku survival horror, która ukazywały się na konsolach PlayStation, Nintendo, Xbox jak również komputerach osobistych. Na tegorocznych E3, firma Capcom, zamierza zaprezentować siódmą odsłonę serii.

432393150

 

Electronic Entertainment Exposition odbędzie się już w czerwcu, na terenie słonecznego Los Angeles. Jak co roku, na miesiąc przed otwarciem targów nasilają się plotki i doniesienia na temat rzekomych prezentacji gier i zapowiedzi. Jedną z najgorętszych informacji jest domniemana obecność Resident Evil 7. Plotka ma swoje korzenie w japońskim magazynie, który donosi, iż firma Capcom, producent i wydawca gry, zamierza przywieźć na targi swoją najmocniejszą i najpopularniejszą markę. Choć nie wiadomo o czym konkretnie mowa, raczej nie należy się spodziewać żadnej z gier, które już zapowiedziano. Dziennikarze periodyku odrzucają więc teorię, że mamy do czynienia z Deep Down, ekskluzywnym MMORPG dla PlayStation 4, co może wskazywać właśnie nowe Resident Evil. Co ciekawe, w artykule mowa jest wyłącznie o next-genie Sony, jeśli chodzi o platformy sprzętowe. Redaktorzy nie wspominają ani słowem o Xboksie One, komputerach osobistych, ani platformach poprzedniej generacji. Co to może oznaczać? 

Do oficjalnej zapowiedzi będziemy musieli jeszcze poczekać. W czerwcu dowiemy się, w którą stronę zmierza firma Capcom i ich flagowa, legendarna dla branży gier wideo seria gier. Kilka miesięcy temu firma wspominała o powrocie do korzeniu, resecie marki i cofnięcia się w przeszłość, aż do klimatu klasycznej trylogii. Na chwilę obecną zostaliśmy potraktowani tylko poniższą grafiką, co o niej sądzicie?

346336088

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed IV: Black Flag – recenzja PlayStation 4

Assassin’s Creed IV: Black Flag to gra wideo studia Ubisoft wydana na...
Read More