Premiera gry DiRT Rally na PlayStation 4 i Xbox One już kwietniu

Firma Codemasters ma dla fanów gier rajdowych dobre wiadomości. Od kwietnia tytuł będzie dostępny w pełnej wersji na PlayStation 4 i Xbox One.

Długo wyczekiwana rajdówka DiRT Rally od studia Codemasters ukazała się dzisiaj w pełnej wersji na komputerach PC, po okresie spędzonym w programie Early Access na Steamie. Co więcej, firma zapowiedziała ponadto osobne wydanie pełnej wersji gry na konsolach stacjonarnych. Gra DiRT Rally na PlayStation 4 i Xbox One ukaże się już w kwietniu przyszłego roku.

Premierowy zwiastun produkcji ujawnił również, że edycje gry na PlayStation 4 i Xbox One zadebiutują w przyszłym roku, już z dniem 4 kwietnia i  razem z pudełkowym wydaniem na komputery osobiste.

Warto podkreślić, że grę Dirt Rally przedpremierowo nabyło około 190 tysięcy osób (dane ze SteamSpy), co Codemasters uznaje za świetny wynik. Fani klasycznej serii ochoczo dzielili się wszelakimi uwagami ze studiem, a samo Codemasters regularnie aktualizowało najnowszą odsłonę popularnej serii o nową zawartość i eliminowało występujące gdzieniegdzie błędy.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer tej znakomitej gry rajdowej, która faktycznie może przypominać sobą kultową serię Colin McRae Rally z epoki PlayStation i PlayStation 2. Dirt Rally zdecydowanie może się podobać i daje nadzieję na powrót rasowej rajdówki na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=6jJr-DMLka8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5620ca9747771a9960ef2ee7″]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie PlayStation 4 Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Limited Edition

Do sieci trafiła informacja prasowa Konami na temat edycji specjalnej konsoli PlayStation...
Read More