Poznaliśmy datę premiery GTA V na komputery osobiste i konsole nowej generacji?

GTA V to kolejna odsłona niezwykle lubianej i popularnej serii na rynku gier wideo. We wrześniu zeszłego roku tytuł ten trafił na PlayStation 3 i Xboksa 360. Na czerwcowych targach E3 Rockstar zapowiedział, że w tym roku GTA V pojawi się również na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xboksie One.

Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.
Grand Theft Auto V dostępne jest na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W przyszłości ma trafić również na PC oraz next geny.

Kilka dni temu pisaliśmy, że GTA V na komputery osobiste i konsole nowej generacji pojawi się w połowie listopada. Natomiast dziś okazuje się, że ostatnia odsłona Grand Theft Auto w wersji na PC, PlayStation 4 i Xboksa One ma trafić na półki sklepowe już 7 listopada, o czym informuje brytyjski sklep GameSeek. Oznacza to, że premiera miała by mieć miejsce w jednym z najgorętszych tygodni tego miesiąca.

To kolejna plotka, która podaje listopad jako miesiąc premiery next- genowej wersji Grand Theft Auto. Skoro już po raz kolejny podawany jest  właśnie ten miesiąc to na pewno jest coś na rzeczy. Jeśli dojdzie do kolejnych plotek z 11 miesiącem roku w roli głównej, to będziemy mogli mieć już pewność, że posiadacze konsol nowej generacji i komputerów osobistych w GTA V zagrają jeszcze przed świętami.

Grand Theft Auto V zadebiutowało 17 września 2013 roku na PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

[dzięki- VG24/7]

More from Mikołaj Ciesielski

Fani PlanetSide 2 chcą pobić rekord Guinessa

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO. Gra w 2012...
Read More