Poznaliśmy datę premiery gry Project CARS

Project CARS to gra na PlayStation 4, Xbox One i PC, która pojawi się na rynku w maju tego roku, a dokładniej 8 dnia tego miesiąca.

cars banner

Wydawca gry Project CARS, w postaci firmy Bandai Namco, ujawnił ostateczną datę premiery tej produkcji. Gra wyścigowa ma pojawić się ostatecznie już 8 maja tego roku, a więc wcześniej niż wcześniej zapowiadano (miało pojawić się w drugiej połowie maja).

Wydawca gry jednocześnie podkreśla, że jest to już ostateczna data debiutu Project CARS i nie dojdzie do zmian tego terminu. To świetna wiadomość, z pewnością dla żywo zainteresowanych sportami motorowymi w grach wideo.

Warto również przypomnieć, że Project CARS zadziała w jakości High Definition na PlayStation 4, a więc rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. W przypadku konsoli Xbox One gra zadziała w 900p.

Dodatkowo Bandai Namco wespół z producentem gry, firmą Slightly Mad Studios, publikują kolejny zwiastun – ”Become a legend”. Trailer oczywiście niezwykle efektowny i budujący emocje przed majową premierą gry.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/project-cars-become-legend-trailer.html]

Written By
More from Patryk

Sniper Elite III: Afrika – jak oceniają go gracze?

W sieci udostępniono bardzo ciekawy materiał wideo podsumowujący zamknięty pokaz gry Sniper...
Read More