Porównanie gry Rise of the Tomb Raider na Xbox One z Xboksem 360

Studio Crystal Dynamics udostępniło pierwsze screeny porównawcze zestawiające ze sobą grę Rise of the Tomb Raider na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360. Nie trudno się domyślić, gdzie gra wygląda lepiej.

Progres na korzyść konsoli Xbox One jest wyraźny, aczkolwiek gra Rise of the Tomb Raider na sprzęcie Xbox 360 wygląda i tak w miarę przyzwoicie. Nie wszyscy posiadają już nową konsolę giganta z Redmond, a więc użytkownicy Xboksa 360 będą mogli przeżyć najnowsze przygody Lary Croft bez obawy o wyraźne zaniżanie ich jakości.

Oczywiście gra na Xbox One wygląda o wiele lepiej, jest ”żywsza”, ma lepszą ostrość, lepsze tekstury, oświetlenie, cieniowanie oraz sama Lara Croft wydaje się zaprojektowana z większej ilości elementów. Mimo to na Xboksie 360, jeżeli nie zależy Wam tylko i wyłącznie na grafice, przygoda z Rise of the Tomb Raider również będzie czymś niesamowitym. Tytuł, z uwagi na czasową ekskluzywność na platformach Microsoftu, z pewnością jest dopracowany i działa jak należy, również na Xboksie 360.

Gra Rise of the Tomb Raider debiutuje na rynku już z dniem 10 listopada na Xbox One oraz Xboksie 360. Dla wielu jest to najważniejsza premiera tego roku, a jak Ty ocieniasz ten tytuł?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, opowieści oraz filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej archeolog Lary Croft. Pierwsza części serii ukazała się w 1996, od tego roku seria stała się dochodową marką wykorzystującą różne media, zaś Lara stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. Co ciekawe, w 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie została określona jako „bohaterka gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine)[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/rise-of-the-tomb-raider-xbox-one-vs-360-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/rise-of-the-tomb-raider-xbox-one-vs-360-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/rise-of-the-tomb-raider-xbox-one-vs-360-3.jpg”]
Written By
More from Patryk

Homefront: The Revolution – reżyser gry odchodzi ze studia Crytek

W sieci pojawiły się nieciekawe informacje na temat gry Homefront: The Revolution....
Read More